Spolupracujeme

Volejbal Ostrava

Podporujeme nově vzniklý (v roce 2016) ambiciózní volejbalový klub v Ostravě pod jednoduchým názvem „Volejbal Ostrava, s.r.o.“ – vznikl na popud hráčů, realizačního týmu a fanoušků mužského extraligového volejbalu v Ostravě a úzce navazuje na tradici Vítkovického volejbalu. V tomto klubu se sešla stále se rozrůstající řada volejbalových hráčů a volejbalových odborníků, kteří si vytkli za cíl probojovat se během krátké doby 3-4 let do české volejbalové extraligy mužů a vytvořit tak alternativní platformu pro špičkový mužský volejbal v Ostravě. Přímé zaměření klubu  je ve spolupráci se školami v Ostravě a blízkém okolí na zapojení dětí do pohybových aktivit jak v kroužcích volejbalu, tak ve hře RIMGO (volejbalostrava.com)

 

Jsme členem Czech Cool Trade Clubu

CzechCoolTrade_logo-club_small

Czech Cool Trade je podnikatelským klubem 21. století s působností na území celé České republiky. Sdružuje podnikatele a podnikatelské subjekty, které mají zájem spolupracovat a předávat si své obchodní zkušenosti, kontakty a doporučení s ostatními členy. Členům přináší členství v klubu významné služby a výhody, které přispívají k jejich podnikatelskému rozvoji a růstu (czechcooltrade.cz)

 

Podporujeme Dětský ranč Hlučín

DetskyRancHlucin-logo_small Servisujeme kamerový systém v areálu Dětského ranče v Hlučíně a pomáháme tak zajistit bezpečí všech návštěvníků.

Dětský ranč Hlučín – nezisková organizace (facebook.com/detskyranc.hlucin)

 

Obdarovali jsme Mateřskou školu v Darkovičkách

MSHlucin-logo_2Darovali jsme Mateřské škole koloběžky, které děti využijí při výuce na dopravním hřišti.

Základní škola a mateřská škola Hlučín – Darkovičky, příspěvková organizace (zsdarkovicky.cz)