Základním problémem při zateplování bytů, domů, kancelářských a výrobních objektů je únik tepla přes stavební otvory (běžně známé jako okna a dveře). Proto jsme se v rámci naší nabídky rozhodli provádět realizace a dodávky těchto výplní našim zákazníkům.

Na trhu je samozřejmě velká škála výrobků a proto jsme navázali spolupráci s několika osvědčenými výrobci a vybíráme pro naše zákazníky tu nejvhodnější variantu pro daný případ realizace.

V převážné většině se dnes preferují okna plastová, pro jejich pěkný vzhled, jednoduchou údržbu a velmi dobré technické parametry nebo široká barevná škála, možností je rovněž zvýšení zateplení pomocí většího počtu komor v použitém profilu, ale hlavně silnějším sklem (dvojsklo, trojsklo). Rovněž je možné tam, kde je to žádoucí snížit i zvukovou prostupnost tímto sklem až kolem 50db.

Záměrem společnosti je nabídnout našim spokojeným zákazníkům komplexnější služby při realizacích zakázek jak pro klienty z řad fyzických osob tak pro zákazníky firemní. Realizace a dodávky oken a dveří jsou logickým doplněním realizací výplní otvorů z polykarbonátů.